Boels Rental

Oblastní mechanik / Mechanik - Nehvizdy

Boels Verhuur B. V. je holandská společnost s čtyřicetiletými zkušenostmi, zabývající se pronájmy strojů, zařízení a nářadí pro průmysl, stavebnictví nebo individuální klienty. Je na špičce ve svém oboru na trzích v Holandsku, Belgii a Německu. V roce 2006 otevřela svoje střediska také v Rakousku, Polsku a  České republice.

Hledáme do svého týmu kolegu / kolegyni na pozici Oblastní mechanik / Mechanik:

Pracovní náplň:

-       opravy, údržba:

  • stavebních strojů a mechanizace
  • ručního nářadí
  • zahradní techniky

-       testování strojů a techniky

-       objednávání náhradních dílů

-       nezbytná administrativa

-       komunikace se servisními středisky

Očekáváme:

-       elektrotechnické nebo strojní zaměření

-       zkušenosti s prací na obdobné pozici výhodou

-       řidičský průkaz sk. B  / C, E (popř. strojní průkaz na stavební stroje) - výhodou

-       pečlivost, důslednost, schopnost jednat s lidmi

-       časovou flexibilitu

-       znalost mechaniky, pneumatiky a hydrauliky výhodou

Nabízíme:

-       stabilní zázemí a výhody prosperující holandské společnosti

-       rodinnou firemní atmosféru

-       příjemné pracovní prostředí a výborný kolektiv

-       odpovídající finanční ohodnocení

-       možnost získání další praxe a profesních zkušeností

-       firemní benefity: stravenky, sleva na půjčování firemního sortimentu, školení, Multisport karta, bonusový systém

-       dovolená 4 týdny, po 1 odpracovaném roce dovolená 5 týdnů

-       možnost kariérního růstu

-       nástupu ihned, popř. dohodou

Referenční číslo:
0836462232
Region:
Praha
Středočeský
Druh práce:
Na smlouvu
Pracovní doba:
HPP
Pracovní dny:
Den
Uzávěrka pro žádosti:
31.12.2019
Předpokládané datum zahájení:
01.03.2019
Místo:
Nehvizdy
Kontakty:
Romana Jurícková
Mobilní telefon: +420 730899239