Area CZ P4

Vedoucí pobočky - Brno

Boels Verhuur B. V. je holandská společnost s více než čtyřicetiletými zkušenostmi, zabývající se pronájmy strojů, zařízení a nářadí pro průmysl, stavebnictví nebo individuální klienty. Je na špičce ve svém oboru na trzích v Holandsku, Belgii a Německu. V roce 2006 otevřela svoje pobočky také v Rakousku, Polsku a  České republice.

Hledáme do svého týmu kolegu / kolegyni na pozici Vedoucí pobočky.

Náplň práce:

-       odpovědnost za provoz a chod pobočky, zajištění pronájmu

-       průběžná komunikace s vedením společnosti

-       úzká spolupráce s obchodním a technickým oddělením

-       organizace práce malého pracovního týmu na pobočce

-       péče o zákazníky

-       osobní, telefonická a e-mailová komunikace s klienty

-       zpracování a aktualizace  databáze stávajících odběratelů

-       klientské poradenství ohledně pronajímaného zařízení a jeho používání

-       výdej, příjem a evidence pronajímaného zařízení ze skladu a na sklad

-       administrativa

Očekáváme:

-       praxe na podobné pozici výhodou

-       zkušenost s vedením menšího týmu lidí výhodou

-       zkušenosti z oblasti stavebnictví, nejlépe v oblasti pronájmu stavební techniky

-       znalost práce na PC, zejména MS Office

-       technické dovednosti výhodou

-       znalost AJ nebo NJ výhodou

-       samostatnost, schopnost jednat s lidmi a týmovou spolupráci, rozhodovací schopnosti

Nabízíme:

-       samostatnou vedoucí pozici

-       stabilní zázemí a výhody prosperující holandské společnosti

-       příjemné pracovní prostředí a výborný kolektiv

-       firemní benefity:  bonusy, stravenky, sleva na půjčování firemního sortimentu, školení, MultiSport karta

-       dovolená 4 týdny, po 1 odpracovaném roce dovolená 5 týdnů

-       možnost kariérního růstu

-       nástupu dohodou

Referenční číslo:
111861645
Region:
Jihomoravský
Druh práce:
Na smlouvu
Pracovní doba:
HPP
Pracovní dny:
Den
Uzávěrka pro žádosti:
31.12.2019
Předpokládané datum zahájení:
08.11.2019
Místo:
Brno